HAKKIMIZDA

Ankara Tesisat olarak 2000’li senelerin başında faaliyet göstermeye başladık. 17 senelik deneyimimizle su tesisatı piyasasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olan Ankara  Tesisat, ülkemizde ilk çıkan kamera ile su tespit cihazlarını kullanan nadir firmalar arasında bulunmaktadır. Ankara Tesisat gün geçtikçe ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yeni ekipmanlarla sizlerin problemlerini en hızlı ve güvenilir bir biçimde çözümlemeyi amaçlamıştır.

Ankara Tesisat olarak yaptığımız işlerde nitelikli malzemeler kullanarak yaptığımız işin ömrünü ve niteliğini her zaman yüksek tutmak istedik. Su tesisatı ustalarımız işinde uzman kişilerden oluştuğundan dolayı usta kaynaklı tesisat hatalarını yok etmeyi amaçladık. Daima müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getiren Ankara Tesisat bu sebeple geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık.

En iyi reklamın öneri olduğunun bilincinde olan firmamız, su tesisatında problem yaşamakta olan siz kıymetli müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümü üretmek için çalışmaktadır. Sizin sunduğu görüş ve tavsiyeler ışığında firma çizgisini belirleyen Ankara Tesisat düşüncelerinize önem vermektedir.

Su Tesisatında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Su tesisatında kullanılacak olan malzemenin niteliğinin kullanım ömrü ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Bu yüzden yaptığımız su tesisatında nitelikli malzemeler ve en son teknoloji kameralı tıkanıklık açma cihazları kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Sizden gelen olumlu dönüşlerden anladığımız kadarıyla doğru yolda ilerlediğimizi düşünüyoruz.

Ankara Tesisat olarak verdiğimiz hizmetler;

Su Kaçağı Tespiti
Kamera ile Su Kaçağı Tespiti
Tıkanıklık Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı Açma
Petek Temizleme